Reference

Tato společnost mi pomohla zvednout mojí značku ode dna. Začal vycházet jeden článek za druhým, potom se mi začal zvyšovat zisk. Vrcholem byl Harper's Bazaar a nominace na Podnikatelku Roku. Jen této firmě vděčím za část svého úspěchu, protože bych do té doby vůbec nebyla vidět v médiích. Mají profesionální přístup, jasné a dobře zacílené sdělení a pochopení pro věc. Doporučila bych je každému, kdo již něco znamená, ale i těm, co se snaží o rozjezd. Mají co nabídnout každému.
Klára Bílá, šperkařka
Komunikace s veřejností je pro mě, jako oděvního návrháře důležitá, proto si hodně cením spolupráce s Pavlínou Dvořákovou z agentury Prest. Pavlína o mě a mých projektech umí mluvit a psát tak, že vše mohu bezvýhradně podepsat. Dokáže mě propojovat se zajímavými lidmi a najít vhodné formy prezentace, které mě otevírají nové možnosti do mojí další práce.
Roman Humlíček, módní návrhář
Naše společnost spolupracuje s paní Pavlínou Dvořákovou již 4. rokem. Paní Dvořáková pro nás zajišťuje kompletní PR servis a mnoho dalšího. Ceníme si hlavně velmi flexibilního, otevřeného a vstřícného přístupu. Její spolupráce na kampaních je velmi profesionální a komplexní, vždy vychází vstříc našim požadavkům. Kampaně, které pro nás paní Dvořáková realizovala, jsme vyhodnotili jako úspěšné, a rádi bychom spolupracovali i na dalších. Věříme, že naše spolupráce bude i nadále takto přínosná.
Vivaco, český výrobce kosmetiky

Portfolio klientů

Postarali jsme se o produktové a korporátní PR, tiskové konference, eventy a copywriting u těchto klientů.

Specialista na těstoviny, rýži a luštěniny
Vydavatelství moderních společenských her
Business and Creative Strategy Consultancy
Český server hromadného nakupování
Extrémní překážkový běh
Světová značka
Italské šperky hodinky
Kamil Vašíček
Sportovní potřeby a móda
Internetový obchod s módou a krásou
Doplňky stravy
Pop-up butik s českými návrháři
Český výrobce přírodní kosmetiky
Obleky na míru
Oblečení a módní doplňky od českých a slovenských návrhářů
Zastavování protiprávních exekucí